SILNÝ PARTNER PRO VÁŠ PNEUSERVIS

0
Zemí
0
Kontinentů
0
Poboček celosvětově
0
Poboček v ČR
0
Budete to Vy?
Rozšiřte své podnikání
V síti Pointů-S pomáháme budovat zdravý a rostoucí bussines, díky lepším obchodním podmínkám, softwarovým řešením a silnému zastoupení.

Reference našich členů

Proč se přidat k síti Point-S

Lepší obchodní podmínky

Uskupení má vždy větší sílu než jednotlivec. Point S jako celosvětová síť s 64 pobočkami v České Republice má lepší vyjednávací postavení s dodavatelemi než jednotlivé subjekty. Proto Vám jsme schopni nabídnout ty nejlepší možné ceny

Růst zákaznického portfolia

Díky silné značce můžete rozšířit klientské spektrum. Mimo individuální klienty můžete mezi své zákazníky získat leasingové společnosti nebo spravovat vozové parky firem.

Nebudeme Vám říkat, jak to dělat

Vy sami nejlépe víte, jak váš sevis funguje. Členství v síti Point S není o korporátních tabulkách, ale o individualitě a společenství. Dokážete spojit to nejlepší z vašeho podnikání s tím nejlepším od nás

Nákupní portál MyPoints

Díky silné značce můžete rozšířit klientské spektrum. Mimo individuální klienty můžete mezi své zákazníky získat leasingové společnosti nebo S využitím námi vyvinutého B2B obchodního portálu zvládnete celou zakázku. Od vytvoření obchodní nabídky až po nákup konkrétního zboží. Vše na jednom místě s jednoduchou a intuitivní správou.
Vyobrazení 3 dezénů pneutaik Point S Tyres

Privátní značka pneumatik

Jako člen sítě Point S budete moci nabízet exkluzivní privátní značku Point S, která je poskytována pouze v rámci sítě. To vám umožní vyčnívat před konkurencí a bude pro vás zajímavá také obchodně.

Marketingová podpora

Síť Point S vám poskytne silnou marketingovou podporu, díky které můžete oslovit své zákazníky efektivněji. Navíc budete mít přístup ke speciálním akcím a kampaním od našich dodavatelů.

Silná globální značka

Spojením se se silnou značkou Point S získáte větší důvěryhodnost a rozpoznatelnost na trhu. To vám pomůže upevnit pozici ve vašem teritoriu.
Point-S

Těší nás váš zájem.

Vyplňte kontaktní formulář a my se vám během dvou dní ozveme.


Pokud nechcete čekat, můžete rovnou zavolat Lukášovi, našemu manažerovi sítě.

Lukáš Pavelka

+420 774 843 407
lukas.pavelka@point-s.cz

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.