POMÁHÁME LIDEM PEČOVAT O JEJICH VOZY

Síť Point S vznikla s vizí vybudovat síť nezávislých pneuservisu a autoservisů. Vytvoření silného uskupení, které bude poskytovat podnikatelům větší konkurenceschopnost a klinetům standardizovanou profesionální péči o jejich vozy. Ať už je pro vás váš vůz střežený poklad, nebo prostředek k přepravě, je potřeba mu dopřát kvalitní servis

PODPORUJEME ČESKÉ PODNIKATELE

Základ sítě Point S vznikl s úmyslem vytvořit společenství pneuservisů a autoservisů, aby si vzájemně pomáhali. Namísto několika menších subjektů je jeden velký, nadnárodní, který má konkurenční výhodu a lepší obchodní podmínky u dodavatelů. Věříme, že spolupráce je klíčem k úspěšnému podnikání.
0
Zemí
0
Kontinentů
0
Poboček celosvětově
0
Poboček v ČR

Naše hodnoty

Bezpečnost na silnici

Ročně zemře na silnicích v České Republice více než 400 lidí – takovou informaci jste tady asi nečekali, ale je to smutná realita. Snažíme se o to, aby bylo na silnicích co nejvíce bezpečno. Proto v servisech sítě najdete profesionální servis pro váš vůz.

Kvalita služeb a produktů

V návaznosti na předchozí odstavec nám jde o kvalitu. Nejen o kvalitu poskytovaných služeb, ale také kvalitu našich pneumatik. Protože právě pneumatiky jsou to, co drží váš vůz na silnici. Naše pneumatiky jsou vyvinuty špičkovými odborníky a vyráběny pod přísnou kontrolou kvality.

Podpora a nezávislost podnikatelů

Věříme, že podnikatelé jsou potřebnou součástí ekonomiky. Proto Point S se snaží podnikatelům pomáhat při jejich snaze budování podniku. V případě, že servis odpovídá námi definovaným standardům, rádi navážeme spolupráci a poskytneme naše produkty a služby k jeho rozvoji. Bez zbytečných korporátních procesů.

Vzdělávání

Snažíme se neustále posouvat, jak v nových technologiích, tak kvalifikaci a to stejné poskytujeme našim členům. Pravidelně je informujeme a školíme o novikách v našem odvětví. A pro naše zákazníky, se snažíme dělat to samé. Pravidelně píšeme Rady a tipy týkající se vašeho vozu.

Poskytované služby

Mezi standardní poskytované služby v celé naší sití patří například pneuservis, geometrie, klimatizace a uskladnění pneumatik. Členové sítě Point S avšak nabízejí širokou škálu služeb pro péči o váš vůz. Kompletní seznam nabízených služeb jednotlivých servisů najdete na mapě servisních míst.

Historie sítě Point S

Point S v České republice položil své základy v roce 2004, kdy byl jednateli Tomášovi Hanzelkovi a dalším servisům představen koncept Point S v zahraničí. Líbila se jim myšlenka nezávislé sítě, která spojuje podnikatele a tvoří větší celek, který má lepší postavení na trhu. Ze začátku jsme byli malá síť, která se rozrůstala o pár členů díky referencím mezi známými.

Za 20 let působení na českém trhu jsme si jako Point S vybudovali své místo na trhu, přijali jsme do své sítě již
přes 60 členů a pomáháme českým podnikatelům s jejich podnikáním. Velkým milníkem pro nás bylo vyvinutí
vlastního nákupního portálu MyPoints. S jeho pomocí mohou členové efektivně spravovat své zakázky.

Vize do budoucna

Jako Point S se budeme dále starat o to, aby váš vůz byl v co nejlepší kondici a vy byli na silnicích v bezpečí.
Zároveň, abyste byli informování o novikách a úpravě v legislativě, poskytovali vám rady a tipy, jak pečovat o
váš vůz – a to formou článků a newsletterů.

Stejně tak budeme dál budovat silnou síť a podporovat české podnikatele, vyvíjet řešení pro usnadnění jejich
práce a růst jejich aktivit. Bez korporátních tabulek a zásahu do jejich podnikání.

Přihlaste se k odběru newsletteru, ať vám žádná novinka neunikne

Budete mít přehled o novinkách a aktuálních akcích sítě Point S.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem odběru novinek.