IDEÁLNÍ PNEUMATIKA NA LETNÍ SEZÓNU

Zaujmou nejen svou cenou, ale také jízdními vlastnostmi. Poskytují bezpečnou jízdu i na mokré vozovce, šetří vám peníze a zajišťují pohodlnou jízdu. Naše letní pneumatiky vyvíjíme tak, aby pokryly téměř všechny rozměry pneumatik pro osobní vozy.
Vyšší hodnota znamená lepší výsledek
Sníží spotřebu paliva

Díky nízkému valivému odporu ušetříte na pohonných hmotách.

Úspora paliva 50%
Bezpečná i na mokru

Boční drážky zlepšují odtok vody a snižují riziko aquaplanningu.

Přilnavost 75%
Komfortní jízda

Postranní lamely snižují hluk a neruší vás při jízdě.

Tichost 66%
Summer

Najezdíte kilometry navíc

Dlouhá životnost pneumatiky je zajištěna speciální směsí, ze které jsou vyrobeny. Dezén byl navržen tak, aby se opotřebení rozložilo rovnoměrně. K tomu také přispívají asymetrické lamely, které vyrovnávají tlak v plášti a vy tak budete mít jistotu na silnici a pneumatiku, která vydrží déle než jednu sezónu.

Úspora paliva i emisí

Díky menšímu valivému odporu pneumatiky získáte nejen menší spotřebu pohonných hmot, ale také snížíte emise CO2, které auto vypouští do ovzduší. Směs pneumatiky minimalizuje energetické ztráty během jízdy a zajišťuje správnou funkčnost za tepla i chladnějšího počasí.

Bezpečí i na mokré silnici

Ze všech parametrů pneumatik, je stejně nejdůležitější jejich bezpečnost. Pláště Point S mají zvětšené drážky pro odtok vody, aby vás neohrozily ani silné deště. Rýhy po celém povrchu zajišťují přilnavost pneumatiky při brždění a zatáčení. Velké bloky dezénu poskytují dostatek kontaktu s vozovkou pro dobrou kontrolu za sucha.

Pneumatiku Point S Summer si můžete osobně prohlédnout na našich prodejních místech po celé ČR:

Síť Pneuservisů

Za našimi produkty si stojíme, proto poskytujeme na všechny pneumatiky Point S Tyres Garanci výměny při průrazu:

Garant program