KONTAKTNÍ INFORMACE

Máte na nás otázku?

Podívejte se na mapu prodejních a servisních míst.
Podrobnosti najdete na stránce Pro pneuservisy.
Všechny detaily najdete v sekci Garance výměny pneumatik.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem kontaktu.

Poznejte nás

Zbyněk Svoboda

Obchodní ředitel

Tabulky, čísla a grafy – to je Zbyňkův denní chléb. Důležitá obchodní rozhodnutí nejdou dělat na základě pocitů. Díky němu mají naši členové velice zajímavé obchodní podmínky pro své podnikání.

Lukáš Pavelka

Manager sítě

Lukáš se stará o spokojenost stávajích členů a také o nábor nových členů do sítě. Je spojovací prvek, který udržuje příjemnou přátelskou atmosféru i v náročných chvílích.

Petr Chovanec

IT Specialista

V dnešní době by to bez technologií nešlo – proto máme Petra. Nejnovější technologie a systémy, které nám ulehčují práci. A nejen nám, ale i našim členům – například Datacenter-MyPoints.

David Ullrich

Marketing

David má na starosti vše, co se týče marketingu. Ať už vidíte příspěvek na facebooku, nebo kampaňový banner ve vámi navštěvovaném servisu.

Lenka Kosturová

Účetní

Faktury, uzávěrky, rozvahy nebo bankovní doklady – to je jen krátký výčet všech potřebných dokumentů, které naše účetní Lenka každý den zpracovává. To vše s maximální pohodou a precizností.

Lenka Pítrová

Asistentka

Není asistentka, jako asistentka. V Point S je důležitou součástí týmu a díky Lence náš stroj funguje. Komunikace s dodavateli, kooperace členů nebo organizace výročních srazů – nejen to má Lenka na starosti.