Point-S Summer

Pneumatika SUMMER poskytuje nejlepší jízdní stabilitu, nízký valivý odpor a nejdelší kilometrový výkon v letních podmínkách.

Kilometry navíc

Vysoký kilometrový výkon je dán směsí snižující otěr díky silné interakci polymerního plniva. Elegantní dezén vede k harmonické interakci se silnicí a vytváří rovnoměrné opotřebení. High-tech asymetrické hloubky lamel ve středových žebrových strukturách dále vyrovnávají tlak ve stopě.

Bezpečná na mokru

Zvětšená drážka na vnějším rameni zlepšuje odtok vody a udržuje vás v bezpečí v případě silných dešťů. Variabilní úhly lamel v celém dezénu umožňují optimální přilnavost při brždění a zatáčení. Vnější uzavřené rameno a velké bloky poskytují dostatek kontaktu s vozovkou pro dobrou kontrolu na suchých vozovkách

Nízký valivý odpor

Úspora paliva a emisí CO2 pro váš klid. Nejnovější generace siliky optimalizuje energetické ztráty během odvalování pneumatiky na silnici. Vylepšená vulkanizační činidla umožňují flexibilní zasíťování v širokých teplotních rozsazích

O nás

Obchodní asociace Point-S je ideálním partnerem pro maloobchodní pneuservisy, které hledají možnosti další expanze bez nutnosti omezení vlastní nezávislosti. Obchodní koncepce nespočívá ve franšízovém systému, ani v síti vlastních maloobchodních provozoven. Atraktivita tkví v ekonomické nezávislosti všech členů. Smyslem organizace je strategické partnerství, nabízející členům možnosti růstu. Klíčem k tomu je optimalizace jejich obchodního prostředí, zatraktivnění nabídky produktů a služeb. Podmínky, které musí členové splňovat, jsou jejich důvěryhodnost, nezávislost a připravenost převzít korporátní značku Point-S.

Benefity