Point-S 4 seasons VAN

Vysoká směrová stabilita celoroční pneumatiky 4 SEASONS VAN a bezpečné zatáčení na suchých, mokrých a zasněžených vozovkách.

Ovladatelnost na mokru

Prodloužená délka hran vede k menšímu množství potřebných lamel, což zvyšuje odolnost pneumatik. Široké boční drážky zlepšují odvod vody.

Ovladatelnost na sněhu

Sníh je zachycen v drážkách a zlepšuje se tak ovladatelnost vozu. Lepší ovladatelnost vozu na sněhu díky různým výškám hran.

Stabilita

Různá struktura vzorku a manipulační drážka uprostřed zlepšuje dynamiku vozidla.

O nás

Obchodní asociace Point-S je ideálním partnerem pro maloobchodní pneuservisy, které hledají možnosti další expanze bez nutnosti omezení vlastní nezávislosti. Obchodní koncepce nespočívá ve franšízovém systému, ani v síti vlastních maloobchodních provozoven. Atraktivita tkví v ekonomické nezávislosti všech členů. Smyslem organizace je strategické partnerství, nabízející členům možnosti růstu. Klíčem k tomu je optimalizace jejich obchodního prostředí, zatraktivnění nabídky produktů a služeb. Podmínky, které musí členové splňovat, jsou jejich důvěryhodnost, nezávislost a připravenost převzít korporátní značku Point-S.

Benefity