Point-S 4 seasons II

Ramenní oblast celoroční pneumatiky 4 SEASONS II je navržena pro optimální použití v letním období a středová část pneumatiky pro optimální použití v období zimním.

Ovladatelnost na mokru

Přímé podélné drážky ve středních oblastech a široké boční drážky v ramenní části zajišťují vyšší výkon při aquaplaningu.

Ovladatelnost na sněhu

Vice záběrových hran uprostřed pneumatiky zajišťuje lepší ovladatelnost na sněhu. Speciálně navržené sinusové lamely pro optimální přilnavost.

Ovladatelnost na suché vozovce

Optimalizovaná geometrie bloků ve vnější části vzoru, indikovaná menšími a většími blokovými sekvencemi, vedou ke zlepšení přenosu sil a dobrému brzdnému výkonu.

O nás

Obchodní asociace Point-S je ideálním partnerem pro maloobchodní pneuservisy, které hledají možnosti další expanze bez nutnosti omezení vlastní nezávislosti. Obchodní koncepce nespočívá ve franšízovém systému, ani v síti vlastních maloobchodních provozoven. Atraktivita tkví v ekonomické nezávislosti všech členů. Smyslem organizace je strategické partnerství, nabízející členům možnosti růstu. Klíčem k tomu je optimalizace jejich obchodního prostředí, zatraktivnění nabídky produktů a služeb. Podmínky, které musí členové splňovat, jsou jejich důvěryhodnost, nezávislost a připravenost převzít korporátní značku Point-S.

Benefity