POINT S SLAVÍ 20 LET

SLAVÍME 20 LET A ROZDÁVÁME 650 000 Kč

Připojte se k oslavám 20. výročí Point S! Jako poděkování našim zákazníkům, kteří s námi sdílejí cestu bezpečnosti na silnicích, jsme připravili velkou soutěž. Máte šanci vyhrát cashback až 10 000 Kč! 

Banner Point S slaví 20 let

VYHRAJTE CASHBACK AŽ 10 000 KČ.

Stačí si u nás pořídit novou sadu pneumatik a napsat recenzi – nic víc! Na každém z našich 65 členských servisů vylosujeme výherce, který získá zpět peníze za nákup pneumatik Point S. Už jste se registrovali?

Pneumatiky Point S Tyres

Překvapí kvalitou, potěší cenou

Pneumatiky Point S Tyres jsou skvělou volbou, pokud hledáte střední třídu plášťů – lepší poměr mezi kvalitou a cenou byste hledali jen těžko. Naše pneumatiky vyvíjíme a vyrábíme v renomovaných závodech v Německu pro téměř všechny rozměry osobních a užitkových vozů. Vybrat si můžete pneumatiky jak letní, tak i zimní nebo celoroční.

Garance bezplatné výměny

Za kvalitou našich pneumatik si stojíme – a vy tak můžete vědět, že neuděláte krok vedle – nabízíme garanci bezplatné výměny v případě neopravitelného poškození. 

Více o garanci si můžete přečíst zde.

JAK VYHRÁT VE 3 KROCÍCH

Panáček Point S ukazuje na servisní místo

1. Nákup pneumatik Point S Tyres

Nakupte pneumatiky Point S Tyres na jednom z načich prodejních míst. Naši mechanici vám rádi poradí, které jsou vhodné pro vaše auto. Nechejte si novou sadu pneu namontovat profesionálem v servisním místě. Nezapomeňte si vzít fakturu.

Získáte nejen možnost vyhrát, ale také garanci bezplatné výměny.

2. Registrace nákupu a testovací jízda

Na našich webových stránkách zaregistrujte svůj nákup – bude vám k tomu stačit pár informací z faktury. Jakmile se registrujete, přijde vám potvrzovací e-mail – ale ještě není vyhráno. Teď bude potřeba pneumatiky trochu projet, zjistit jaké jsou a svoje pocity nám sdělit.

Panáček Point S testuje pneumatiku Point S Tyre
Panáček Point S se raduje z výhry

3. Napsání recenze a vylosování

Po měsíci, co jste registrovali svůj nákup vám přijde e-mail s žádostí o napsání recenze. Nechceme, abyste psali eseje, ale budeme rádi, když napíšete upřímnou recenzi s vaší zkušeností. Jak pneumatiky drží na silnici, jsou hlučené, nebo jak se vám zdá cena – cokoliv co byste k nim měli chuť říct.

 

Jakmile recenzi napíšete, máte hotovo a zbývá jen čekat. Na každém z našich 65 prodejních míst vylosujeme jednoho šťastlivce, který vyhrajte a získá zpět částku, za kterou zakoupil své pneumatiky. Získáte tak obutí pro svůj vůz zcela zdarma.

20 LET POINT S

Časová osa

2004 - První pobočky

Když jsme začínali, byli jsme fanoušky konceptu, který fungoval v zahraničí. Uskupení několika malých subjektů do jednoho většího. Základ Point S v Česku byl položen ze 4 zakládajících servisů.

2008 - 10 poboček v ČR?

Lorem

2013 - Praha pokořena

Pro firmu z Moravskoslezského kraje pro nás byla velkým milníkem samozřejmě matka všech měst – Praha. Tohoto milníku se nám, díky dobrému obchodnímu zastoupení, podařilo v roce 2013 dosáhnout a postoupit tak na mapě dál.

2020 - 50 členů sítě

Může se to zdát málo, ale půl sta členů jsme získali teprve nedávno. Nemáme za sebou kapitál obrovského korporátu. 50 členů byl pro nás další milník, kvůli kterému jsme na sebe pyšní.

2024 - A jedeme dál

Letos slavíme 20 let a musíme říct, byla to jízda. Ale ani zdaleka nekončíme – neustále se posouváme a pokračujeme v tom, s čím jsme začali. Poskytovat kvalitní služby zákazníkům a pomáhat menším subjektům v konkurenčním boji.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Panáček Point S se raduje z výhry

Shrnutí pravidel soutěže

Abyste v tom měli jasno:

  1. Nakupte si pneumatiky Point S Tyres na servisních místech, které jsou zapojeny do soutěže a nechejte si je namontovat profesionálem (automaticky získáváte garanci bezplatné výměny)
  2. Svůj nákup registrujte zde na webových stránkách.
  3. Měsíc po registraci Vám přijde e-mail s dotazníkem pro napsání recenze. Na recenzi nejsou kladeny žádné požadavky ohledně délky či obsahu. Pouze prosíme, napište upřímnou recenzi. Pokud přidáte i fotku budeme jenom rádi.
  4. Odesláním recenze se zapojujete do slosování o výhru v hodnotě vámi zakoupených pneumatik do výše až 10 000 Kč.
  5. Losujeme jednoho výherce z každého zapojeného servisního místa – seznam naleznete zde.
  6. Celkem tedy získá výhru 65 soutěžících a rozdáváme až 650 000 Kč.

PDF s kompletními pravidly naleznete zde.